10 filmów o ruchu z Netlifxa #polecam

No i zdarzyło się to, czego chyba nikt z nas się nie spodziewał! Wiele osób otrzymało dodatkowy czas na wszystko to, na co na co dzień nie znajdywało czasu… W wielu przypadkach okazało się, że to wcale nie brak czasu był powodem, przez który rożnych rzeczy nie robiliśmy. Czasami warto zweryfikować te powody nieróbstwa i pewne rzeczy w pełni świadomie sobie odpuścić! Ponieważ na brak czasu nie możemy teraz narzekać, zapraszam na polecajkę 10 filmów o ruchu. Wszystkie one są dostępne na Netflixie.

  1. Bikram: jogin, guru, przestępca seksualny – film dokumentalny o działalności Bikrama, twórcy modnej na całym świecie odmiany jogi. Bikram ma umiejętność porywania tłumów, którą wykorzystał w zły sposób… Film o tym jak funkcjonuje część jogowego środowiska. Polecam!
  2. Jestem Maris: portret młodej joginki – film o Maris, znanej dzięki działalności instagramowej młodej dziewczynie, która poznała jogę walcząc z zaburzeniami psychicznymi i z czasem została nauczycielką jogi. 
  3. Bitwa – taki typowy film o nastoletnich tancerzach. Jeden z wielu, ale na wielką nudę może być!
  4. Dance Academy: The Comeback – kolejny film o nastoletnich tancerzach, ale tym razem ten zapada w pamięć. Tancerka klasyczna mierząca się z traumą po fatalnym upadku, jej droga do powrotu na scenę i wnioski, że nie zawsze trzeba wracać w dokładnie to samo miejsce. Bardzo fajny!
  5. Marzę o tańcu – film dokumentalny przedstawiający grupę młodych tancerzy skupionych wokół nauczycielki tańca, która wypuściła w świat uznanych tancerzy. Do obejrzenia, chociaż w żaden sposób nie zmieniło to mojego życia.
  6. Spinning out – to wyjątkowo serial, o Kat, łyżwiarce figurowej, której kariera wisi na włosku. I która musi zmierzyć się z bardzo wieloma trudnymi sytuacjami, żeby móc wrócić na lodowisko. Bardzo fajny serial z tańcem i ruchem nie tylko w tle, ale i na pierwszym planie!
  7. Burleska – nie trzeba chyba nikomu przedstawiać! Musical, Christina Aguilera i Cher!
  8. Cheer – serial dokumentalny o drużynie cheerledingu. Zaczęłam go oglądać dosyć sceptycznie, ale bardzo polubiłam bohaterów serialu i ostatecznie bardzo polecam na ten czas kwarantanny!
  9. Yeh Ballet – hinduski film o chłopcach, którzy chcą zostać tancerzami klasycznymi. Nie wiem czy polecam, bo jeszcze nie obejrzałam!
  10. Homecoming: Beyonce – film o Beyonce i trasie, jaką organizuje. Jej koncerty znane są z tego, że są potężnym show z setkami tancerzy. Lubię Beyonce za jej perfekcjonizm i pracowitość! Film polecam!

Mam nadzieję, że nawet z wielką nudą, ale jednak siedzicie w domu i te 10 filmów o ruchu (lub seriali) pomoże Wam trochę przetrwać ten okres. Jeśli chcecie więcej, możecie zobaczyć listę, którą polecałam Wam jakiś czas temu we wpisie #polecam, czyli filmy o tańcu do obejrzenia w lato! Bądźcie zdrowi!

10 filmów o ruchu
Znajdziesz mnie tutaj!
Facebook
Twitter
Instagram
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments